Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Erasmus +

Erasmus +

Z radością przekazujemy wspaniałe wieści!

Nasze przedszkole weźmie udział w mobilności edukacyjnej dla kadry z programu ERASMUS+.

W październiku dwie nauczycielki naszego przedszkola złożyły projekt pt. "Baw sie i ucz- język angielski w edukacji przedszkolnej" w Narodowej Agencji ERASMUS+. Projekt został pozytywnie rozpatrzony, jako jeden z ponad 150 z całej Polski, co w praktyce oznacza uzyskanie finansowanie przez środki Unii Europejskiej mobilności edukacyjnej na kurs językowy dla P.Pauliny Sowy oraz P.Katarzyny Szulc. Warto dodać, że nasze przedszkole jako pierwsze w historii gdyńskich placówek skorzysta z tego typu doskonalenia zawodowego.

 

Tytuł kursu to "The Playground Classroom: Primary School Language Teaching", odbędzie się na Malcie i będzie trwał 10 dni. 

Udział w projekcie pozwoli na podniesienie kwalifikacji językowych z zakresu nauczania angielskiego w przedszkolu. Da szansę na wymianę doświadczeń pedagogicznych, które zaprocentują urozmaiceniem programu nauczania z języka angielskiego, pozwoli pogłębić wiedzę z zakresu tworzenia pomocy dydaktycznych oraz uzmysłowi znaczenie zabawy w procesie nauczania języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym. Kadra będzie miała okazję wzbogacić swoją wiedzę z zakresu działań metodycznych. Będzie mogła rozwinąć kompetencje komunikacyjne oraz językowe w zakresie rozumienia i wymowy, a także praktycznych umiejętności komunikacyjnych, aby łatwiej nawiązywać kontakty międzyludzkie oraz pracować w sieci. Poprawi również poziom znajomość gramatyki, słownictwa i mowy spontanicznej. Dodatkowo kadra będzie miała okazje doświadczyć dziedzictwa kulturowego Malty. Wymiana doświadczeń z zakresu wiedzy pedagogicznej znacznie poszerzy horyzonty naszej kadry, co zaprocentuje wprowadzeniem nowych metod pracy.


Jako nowoczesna placówka, bardzo zależany nam na nieustannym rozwoju i uatrakcyjnianiu oferty przedszkola.
Korzystanie z możliwości jakie daje nam Unia Europejska pozawala na wymiana doświadczeń z zakresu
wiedzy pedagogicznej w ujęciu międzynarodowym oraz pomoże w dążeniu do osiągnięcia europejskich standardów
nauczania w naszej placówce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Narodowej Agencji ERASMUS+ oraz poszerzenia wiedzy w zakresie możliwości, jakie istnieją dzięki środkom unijnym.

Nasz projekt "Baw się i ucz- język angielski w edukacji przedszkolnej" uzyskał dofinasowanie na realozację działań w ramch Akcja 1 Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej - projekty krótkoterminowe (KA122-SCH).

Przyznana kwoata dofinansowania to 5016,00 euro

 

Mobilność odbyła się w dniach 02.05.2022-13.05.2022

 

 

Wróciłyśmy z mobilności pełne nowej wiedzy i nowych pomysłów. Zainspirowane nowymi metodami jesteśmy gotowe do działania i wprowadzania nowych roziązań do pracy z naszymi dziećmi.

 

KONKURS POSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

 


09.05. Obchodziliśmy Dzień Unii Europejskiej - z tej okazji dzieci wzięły udział w konkursie na flagę

Data dodania: 2022-03-01 11:09:36
Data edycji: 2023-05-21 21:17:46
Ilość wyświetleń: 917
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej